| ParadoX11 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare pentru voi in legatura cu telefonul meu Acer Liquid Express E320.

Pai ma bate gandul sa il root-ez dar nu stiu ce se poate intampla, ce defectiuni pot aparea, daca merita si poate ati putea sa ma ajutati cu un site unde imi da un tutorial.

Mersi!

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Asta e metoda, dar pierzi garantia si daca nu-ti resuseste ai stricat telefonul. Daca iti reuseste si nu-ti place cum merge poti reveni prin aceeasi metoda:
http://www.androidust.com/......lick-root/

| Ichnat a răspuns:

Daca nu-ti iese il faci praf si nici nu mai e valabila garantia!
Si daca reusesti si ti-se strica iar nu mai e valabila garantia... straight face