| Simion_Vlad_1990 a întrebat:

Bună TPU am o întrebare. Știe cineva vreun program pentru telefon sau pc Windows 10 cu care sa poți sa îți vezi mesajele sau apelurile sau orice altceva ce e pe telefon prin imei sau prin numărul de telefon sau orice alta varianta. Mi-am spart telefonul un galaxy s6 și nu mai pot vedea nimic pe el. Dau funda celui cu un răspuns ce îmi rezolva problema. Și vreau sa mai intreb dacă se poate face asta se poate și de la distanta gen eu sunt în anglia și telefonul e în românia. Multumesc

1 răspuns:
| Vl4dootz a răspuns:

Din pacate nu se poate face nimic din moment ce tu esti in Anglia si telefonul in Romania. Sunt aplicatii ce te lasa sa vezi telefonul pe pc, una dn ele ar fi AirDroid. Tot ce poti face e sa copiezi de pe cad in pc.
Bafta!