| AlexSalutir a întrebat:

Exista un program/aplicatie prin care sa se poate vedea mesajele si apelurile prietenilor de pe telefonul personal? Intreb pentru cineva care are suspiciuni de infidelitate. Ma gandesc ca asta cam violeaza drepturile omului dar totusi intreb. Dau funda, multumesc!

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există. Aceste mesaje și apeluri le pot vedea doar autoritățile, cu aprobare legală.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu exista. Doar daca iei un desfasurator de la compania de telefonie (daca ai abonament).

| zilog a răspuns:

Da se cheama PUȘCĂRIE
violarea corespondentei private
inregistradea convorbirilor telefonice fără acordul unui procuror pe o perioadă determinată de timp într-un scop precis!
acces ne autorizat aspra unui sistem informatic 3 ani minim de puscarie.
manipularea de date cu caracter personal fara sa fi fost autorizat
si iti mai bagam una rea de tot asa sa te saturi OPERAȚIUNI BANCARE NE AUTORIZATE 25 ANI DE PUȘCĂRIE cu executare
( pe asta doar o inventam restul sunt pe bune si o tineam asa pana la capat sa te bage la puscarie ) eu faceam comanda de pe card-ul me de ceva produse pe care le trimeteam la usa ta pe numele tau si gata eu ziceam ca tu le-ai comandat prin intermediul programelor de spionat
SE ADUNAU FAPTELE
ACUMUL DE fapte
si nu mai scapai fara executare

| AlexSalutir explică (pentru zilog):

Din pacate sau fericire depinde de scopurile pe care le folosesti, exista si posibilitatea sa faci asa ceva si sunt oameni care au invatat asta. Multumesc pentru raspuns.

| zilog a răspuns (pentru AlexSalutir):

Sunt multi oameni snobi care fac prpstiile si gafe grosolane monumentale sparg servere de pe cartela lor cumparata la abonament sau de pe internetul de acasa de la ei.
Asa ca kraceri hacheri de rasul curcilor.

Adevaratii kraceri sunt in afara atractiei gravitationale ca sa nu fie sub incidenta legilor vre-unei țări.
Astia sunt adevaratii cei care atunci cand o fac chiar poot sa arate la toata lunea ca ei au facut-o vu buletinul in mână și nimeni să nu le poata face nimic!
5g

| laSoledad a răspuns:

Visezi frumos.

| AlexSalutir explică (pentru laSoledad):

Ai gresit intrebarea.

| laSoledad a răspuns (pentru AlexSalutir):

"Exista un program/aplicatie prin care sa se poate vedea mesajele si apelurile prietenilor de pe telefonul personal? Intreb pentru cineva care are suspiciuni de infidelitate. " confunzi tu realitatea cu fantezia.

| AlexSalutir explică (pentru laSoledad):

Hacking-ul face cumva parte din fantezie? Esti cam incult tu nu prea crezi?

| laSoledad a răspuns (pentru AlexSalutir):

Lasa tu hacking-ul, ca daca ai ajuns sa pui intrebari aici, se vede ca nu stii cu ce se mananca. Plus ca nici viata reala si moralitatea nu prea stii tu cu ce se mananca. Habar n-ai cate legi incalci, dar si bunul simt de altfel. Asa e cand ai mintea scurta si obrazul gros.