| teodora24 a întrebat:

Am o mare problema.De curand mi-am uitat telefonul la scoala si in ziua urmatoare (afland ca cineva l-a vazut si i l-a dat femeii de serviciu si ea i l-a dat dnei secretare) dar intr-un final l-am gasit.Si acum imi cere e-mailul si parola de la contul meu google+ si imi apare mai sus un lacat si "Prea multe incercari esuate"(eu inca nu imi bagasem datele).Am incercat de foarte multe ori sa intru dar imi arata ca numele de utilizator si parola nu sunt corecte,chair daca eu stiu ca le-am bagat corect, iar pe pc pot sa intru.As vrea sa stiu cum pot salva datele din telefon pentru ca nu vreau sa il resetez.Ce as putea sa fac? Daca imi apare asa,inseamna ca una din pers de mai sus a incercat sa bage un cont google+? Tinand cont ca atunci cand l-am pierdut era aprins,ce credeti ca s-ar fi putut intampla? Dupa ce l-am pirdut,eu,seara am sunat pe numar mereu pana cand presupun ca ori a fost scoasa cartela, ori inchis(descarcat nu era).Ce pot sa fac? Va rog ajutati-maa! Rog seriozitate. Fundaaa! :*

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cineva a incercat sa ti-l deblocheze sa umble prin el. Vazand ca are cod de securitate pus sau un desen pus de tine pentr a debloca device-ul din prea multe tentative esuate de a debloca telefonul, acesta s-a blocat de tot. Du-te cu el la un service gsm, sigur ii va scoate chestia aia cu contul de G+

Bft!

| NoName0x0 a răspuns:

Pai daca merge sa il deblochezi fa un Back.ul pe Google+ si acolo ti se vor salva fotografiile si clipurile, atat si reseteaza.l, fa.l sa revina la setarile din fabrica.