| AlexandraDaria2015 a întrebat:

Buna tpu.Am o mare problema. Dupa ora 18:00, daca ma suna o prietena, nu o aud.Adica ea ma aude pe mine, dar eu nu.Si e ciudat fiindca asta se intampla doar seara o.O.Nu inteleg de ce nu merge.Si chiar daca incerc sa vorbesc de pe alt telefon,tot nu o aud.Daca suna pe altcineva,acea persoana o aude,dar nu stiu dc eu nu o pot auzi straight face.Oare e din cauza semnalului? Aaa da,si uneori imi trimite mesaje, dar eu nu le primesc straight face. Inainte nu se intampla asa...

1 răspuns:
| FrumoasaFata a răspuns:

Cred ca telefonul este bantuit in fiecare seara la ora 6... aia cu primitul mesajului am patit-o si eu e de la semnal da treaba cu sunatu la ora 6 chiar nu stiu du-te la Orange sau unde mai esti si tu sau la popa sa faca o slujba sa scoata fantomele laughing