| anonim_4396 a întrebat:

Mi se intampla ca daca sun pe o prietena de a mea ca sa nu o pot auzi ce spune si cand ea ma suna inapoi imi zice ca se aude altcineva in locul meu, o data o zis ca so auzit ceva domn vorbind si nu inteleg ce se intampla ca numai la ea mi se intampla

3 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Incearca sa o suni cand sunteti una langa cealalta, sa vezi ce se intampla.

| OniMask301 a răspuns (pentru helpforyou):

Da cam asta am facut se vede ca numa o data a mai intrerupt o doamna si cand am incercat cu o alta prietena iei nu i se intrerupea

| helpforyou a răspuns (pentru OniMask301):

Ok