| anonim_4396 a întrebat:

Mi se intampla ca daca sun pe o prietena sa nu o pot auzi ce spune si cand ea ma suna inapoi imi zice ca se aude altcineva in locul meu. O data o zis ca s-o auzit ceva domn vorbind dar numai la ea mi se intampla. Știe cineva ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

E posibil ca telefonul tau sa fie interceptat sau ca cineva sa foloseasca un aparat de ascultare. Daca ti se intampla destul de des, ar fi bine sa verifici telefonul tau pentru a vedea daca exista vreo suspiciune de hacking sau interceptare. De asemenea, ar trebui sa verifici daca ai instalat vreun software sau aplicatie suspecta sau care poate fi folosita pentru a asculta convorbirile tale.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

E foarte ciudat, cam la fel ca in ~Mr. Harrigan’s Phone~