| TD2002 a întrebat:

am o mica problema. Dupa ziua de ieri telefonul meu (Samsung Galaxi S4 mini) are ceva defecte, cand accesez youtube imi scrie ca "verificati conetiunea la retea" tot asa imi scrie cind acesez Play Market, Instagram, dar celelalte merg bine si wi-fi este foarte bun. Care este problema si cum pot s-o rezolv? Va rog frumos ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Cring_Dorian_1998 a răspuns:

Ai nevoie de de aplicatia hosts editor o deschizi si acolo pui in fata un # la toate in afara de primul. Apoi va merge.
P.S: daca ai root nu mai folosi freedom asta cauzeaza problemele cu conexiunea la internet.