| Claudiu950 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy mini si am o problema cu magazinul Google Play. Sunt conectat la internet dar cand accesez aplicatia imi da un mesaj cum ca nu as fi conectat la internet si sa verific conexiunea. Am incercat sa repornesc telefonul dar nimic. Google Play a functionat pana acum, deci nu inteleg ce sa intamplat. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Xentra a răspuns:

Incearca si cu netul de pe cartela, daca nu merge dai un factory reset si incearca din nou, eventual reinstalata applicatia market