| SATIR a întrebat:

Salutare!
De ce cand intru pe facebook pe telefon, cel descarcat de pe magazin (la telefonul Nokia lumia 630) nu imi apare acele stari cu : ma simt, ma uit. etc.?!?!
Sau cand intru pe internet explorer, pe facebook, acolo imi apar starile alea, dar nu imi apare sa bag poza.
ce se petrece? stie cineva? laughing
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Depind de ei cand actualizeaza aplicatia facebook. pe android este disponibil ce doresti tu. Depind doar de cei de la facebook sau Microsoft dar cred ca facebook in principiu.

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Au ramas in urma cu update-urile.

| SATIR explică (pentru DenisIonut01):

Si ce pot face in cazul asta?!

| DenisIonut01 a răspuns (pentru SATIR):

Depind de ei cand actualizeaza aplicatia facebook. pe android este disponibil ce doresti tu. Depind doar de cei de la facebook sau Microsoft dar cred ca facebook in principiu.

| kittykat123 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.