| puffii548 a întrebat:

Am o prietena care a trecut de la Android la Ios( are iphone 5 s) si era tare suparata pentru ca pou era aplicatia ei preferata si nu cumpara cu bani de pe app store. M-a rugat sa o ajut si asa ca am apelat la aceasta metoda. Daca stiti vreun site de unde poate downloada aplicatia gratis va rog sa imi spuneti. Dau funda celui mai bun raspuns cu site ul care merge..va puup :*

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Mobogenie, Jailbreak sau să treacă la Samsung Galaxy S4.

| puffii548 explică (pentru LTAA):

E cam logic ca daca parintii i-au luat acum iphone nu o sa ii ia alt telefon!

| LTAA a răspuns (pentru puffii548):

Decat sa ii iei copilului tau un obiect care sa il nemultumeasca, mai bine ii dai banii in mana, sau il intrebi ce vrea.