| bobo3 a întrebat:

Am o problema. Am un Samsung galaxy s5 si de untimp incoace cand vorbesc cu cineva la telefon eu il aud dar eel nu ma aude ce pot face? Ori ce raspuns e bine venit!

2 răspunsuri:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Da-i un factory data reset, daca inca ai aceasta problema du-te cu el la un service.

| MirelaPetruta a răspuns:

Salut, este probabil sa ai selectata functia care iti opreste microfonul...
Daca nu este asta problema, incearca sa-l resetezi...
Daca nici asa nu functioneaza, se poate ca microfonul telefonului sa aiba probleme. Poate fi schimbat intr-un Service.
Sper ca ti-am fost de ajutor!