| Biiiiancaa a întrebat:

TPU.
am o problema..astazi mi am scapat telefonul pe jos, si dupa ce l am scapat si am vrut sa fac o poza nu mai focaliza, nu mi focaliza pe nicio aplicatie(ex. Facebook, messenger, whatsapp, snapchat). vreau sa zic ca pana acum nu am avut probleme cu el, e prima data in 2 ani de zile. nu stiu ce as putea face. ma puteti ajuta, va rog?
P.S. am Samsung Galaxy A5

Răspuns Câştigător
| DropZone a răspuns:

Iti spune eu ce are
E din cauza loviturii.s-a miscat ceva la camera, nu are nici.o treaba cu Facebook, wapp sau alte aplicatii
Sfatul meu este sa.l duci la un service, nu cred ca o sa.ti ia mult

| Biiiiancaa explică (pentru DropZone):

Stiu ca nu are legatura cu acele aplicatii, eu doar spuneam ca pe toate se vede in ceata.
asta cred ca voi face, multumesc frumos happy

| DropZone a răspuns (pentru Biiiiancaa):

N-ai pentru ce