| Alvin_8845 a întrebat:

Am o problema cu telefonul: Am un Nokia X si de curand mi-am pus parola pe ecran si se pare ca am tastat gresit parola pe care voiam eu sa o pun. Aceasta s-a salvat si eu acuma nu m-ai pot sa imi deblochez telefonul.Se poate sparge parola sau ce trebuie sa fac? Cei de la Orange pot debloca telefonul sa stearga parola?

1 răspuns:
| Lucy98 a răspuns:

Poti sa te duci la orice service GSM sau le reprezentanta ORANGE si le spui ca doresti o re-softare pentru ca ti-ai uitat codul de la ecran, dar dupa re-softare vei pierde toate datele din telefon, iti raman doar cele dupa card / sim...