| Andra_Allex_2001 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu...
Acum un an mi-am luat un Samsung Galaxy S3 mini si in ultimul timp se tot inchide aiurea, fara ca bateria sa fie descarcata, si cand il deschid inapoi se inchide dupa cateva secunde si continua tot asa pana il pun la incarcat... Sa stiti ca nu am virusi si am vreo 1 GB spatiu liber... Ce pot sa fac?
Funda :X

1 răspuns:
| Roxin a răspuns:

Buna!

Ai verificat ca bateria sa nu fie umflata?
Il incarci cu incarcator original de S3 Mini?
Amperajul este cel corect?
Daca dupa toate verificarile astea ai acelasi rezultat, schimba bateria.
Daca nici asa, reinstaleaza Android-ul sau da-i o resetare din fabrica.
Cu reinstalarea te pot ajuta eu, dar asta se face in ultima instanta.

O zi buna!