| Cosmin_Andrei_2001 a întrebat:

am si eu o intrebare acum cateva zile am plecat de acasa si telefonul nu l-am luat dupa mine cu bateria descarcata total azi cand am ajuns acasa si am bagat telefonul la incarcat surpriza telefonul nu se mai incarca este clar ca este din baterie dar problema este ca sa pot verifica daca este bateria imi trebui baterie de Samsung galaxy s2 sau pot folosi si de la un s2 plus mentionez telefonul este Samsung galaxy s2? va multumesc

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Lasa telefonul sa se incarce mai mult timp. Si eu m-am "pacalit" cu un telefon care nu a mai fost incarcat o perioada lunga de timp. Bateria nu are nimic.