| Leonis2014 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu Huawei ascend y511, nu demult l-am lut la abonament, cand il pub la incarcat touch'ul se comporta ciudat.Adica eu apas pe o aplicatie si imi intra in alta.Ca o eroare ceva, iar cand il scot de la incarcat pmerge perfect! Vreau sa stiu cum sa il fac! Am android 4.2.2 si i-am dat resetare de fabrica si tot asa merge!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa fac javrele de Huawei-uri.Schimba-l.,

| piciu25 a răspuns:

Posibil sa fie de vina incarcatorul. folosesti cel original sau altul? de exemplu eu foloseam un incarcator de la alt telefon, si touch'ul o lua razna rau. incearca sa il pui la alt incarcator