| DeeaDeutza141 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu mobil...nu ma lasa sa vizionez pe youtube nimic,nici filme,nici muzica; si nu a facut asa dintotdeauna, doar de cateva zile.E Samsung; si daca ajuta cu ceva, model:GT-S5380D.Problema e ca dau clik pe video si se incarca...si incarcarea nu se mai termina.Va rog, ajutor!

Răspuns Câştigător
| paulmicutz a răspuns:

Salut si mie tot la fel imi face si am un Samsung galaxy s2. Este de la ultimul upgrade pentru youtube big grin

2 răspunsuri:
| Alcaelo a răspuns:

Descarca flash player ultima versiune.
Sau ai netul slab.

| DeeaDeutza141 explică:

Va multumesc foarte mult pentru raspunsuri! Mi-ati fost de ajutor...