| Hardy410 a întrebat:

Buna TPU.
Am o problemă cu telefonul meu.
Nu reușește sa ma conectez la rețea (digi)decât atunci când sunt în București.Eu stau la țară.
Înainte să îl scot din service stiu bine ca puteam sa accesez internetul și sa pot suna fara probleme.
Credeți ca e de vină rețeaua, telefonul sau cartela.?
Daca merg la digi (telefonul este pe abonament)credeți ca pot primi o nouă cartelă fara sa îmi schimb numărul?
Aștept răspunsuri fără bătaie de joc.
Va mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Mrn_Marian_1995 a răspuns:

Cei de la digi pot sa iti dea o cartela cu acelasi numar dar s-ar putea sa fie de vina telefonul dar inti incearca la digi