| Alle02 a întrebat:

am o problema.
De cativa ani am abonament pe Vodafone si am 897 de; puncte,si acum in septembrie ii va expira abonamentul si as vrea sa-mi iau Samsung galaxy s6, se poate cu punctele? Ce pret ar avea?
Si daca nu e cu Samsung, ce telefoane s-ar incadra in punctele alea?
Fundaaa!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Fiecare punct de loialitate valorează 0, 01€
Cu punctele de loialitate poţi cumpăra din magazinele Vodafone:
* telefoane mobile" - SURSA :
https://www.vodafone.ro/....../index.htm

Deci, 897 puncte = 8, 97 euro =))

Crezi că-ţi poţi cumpăra un Samsung Galaxy S6 doar cu banii aceştia?
Eventual, mai dai diferenţă vreo 590 de euro ( dacă-l iei fără abonament ) :
https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/samsung-galaxy-s6-32gb-negru#tab-1

Toate cele bune!

| danutzu96 a răspuns:

Din cate am inteles 1punct = 1 cent. In cazul asta iti ajunge de o husa de galaxy S6

| Polonicxd a răspuns:

Sincer chiar as fi vrut sa te ajut, dar nu pot, probabil daca as fi lucrat la Vodafone, sincer poti intreba direct la Vodafone la un magazin, prin telefon, sau pe net pe forum-ul lor, sper ca te-am ajutat putin happy