| madytzza a întrebat:

Hello! As vrea si eu sa-mi i-au un telefon cu abonament la cosmote. Ce parere aveti de Samsung Corby? Mie imi place dar am citit si multe dezavantaje la el si nu sunt sigura. Ce telefoane imi recomandati si mie la un pret cat mai avantajos pentru ca in septembrie imi expira abonamentul la vodaf si vreau sa ma transfer la cosmo si as vrea samsung corby dar nu sunt sigurathinking pls help

3 răspunsuri:
| Ovy81 a răspuns:

Detaliile le gasesti aici pentru corby.samsungmobile.com/ si tinand cont ca te cam ajunge la 600 de ron eu te sfatuiesc sa-ti cumperi un Nokia 5230 express music iar pretul lui te-ar ajunge la 7 mil si e mult mai bun

| Kira9747 a răspuns:

Eu am Samsung corby si sunt multumita de el, nu are atatea lucruri ca alte telefoane, dar eu sunt multumita, chiar imi place, depinde si de tine, poate visezi si la alt telefon, nu numai la Samsung corby

| madytzza explică:

Geo Cool tu ai cablu de date sa Corby ca o prietena de-a mea nu are?straight face