| Băă_L_Cosmin_1984 a întrebat:

Am o problema foarte bizara! mi-s-a descarcat bateria de la Samsung galaxy fit al meu, l-am tinut la incarcat toata noaptea si era 100% m-am mai jucat eu vreo 2 ore pe el si sta asa la 100% incontinu adica nu se mai descarca niciodata...stau cu bateria 100% de 3 zile..cum fac sa se descarce bateria?

Răspuns Câştigător
| Striker14 a răspuns:

Cred ca s-a dereglat acel indicator al descarcarii bateriei, inchide-l si deschide-l din nou, daca nu da-i un factory resethappy