| oanaamarya a întrebat:

Am o problema. Ieri mi-am reincarcat cartela cu 5 euro credit in Orange si am intrat pe facebook ...deci nu am mai patit niciodata asa ceva. Nu am scris niciun mesaj si nu am dat niciun telefon iar azi cand sa scriu un mesaj primesc msg de la 333 cu " nu mai ai suficient credit...blablabla". Si imi apare ca am 0, 0017 euro credit. Ce sa fac? Nu am consumat eu minutele alea asa de repede si mesajele si nici nu am dat la nimeni ca sa zic ca " da, uite de ce nu mai am". Help!

2 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Pai daca ai intrat pe Facebook de pe telefon fara sa ai extraoptiune activata, s-a consumat credit.Internetul consuma foarte mult, mai ales daca ai smartphone sau orice telefon cu touch screen.

| kenNNzorFTW a răspuns:

Ai folosit internetu` poate prea mult si de aceea acum numai ai credit..internetu mananca foarte mult atunci cand nu ai extraoptiunii si e nasol, ca trebuie sa incarci din nou.