| TrixLove a întrebat:

Am o problema. Acum 2 zile mi-am reincarcat cartela cu 5 euro credit in orange si am activat o optiune pe care o activam in fiecare luna...deci nu am mai patit niciodata asa ceva. Am scris cam 20 mesaje si nu am vb deloc la telefon, iar azi cand sa scriu un mesaj primesc msg de la 333 cu " nu mai ai suficient credit...blablabla". Si imi apare ca am 0,0033 euro credit. Ce sa fac? Nu am consumat eu minutele alea asa de repede si mesajele si nici nu am dat la nimeni ca sa zic ca " da, uite de ce nu mai am". Help! puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate mesajele erau in retea si tu ai trimis pe alta

| TrixLove explică (pentru mona):

Nu. Am trimis in orange...nu e greu sa fac diferenta dintre numere. happy

| mona a răspuns (pentru TrixLove):

Pai in cazu asta suna in retea, ia legatura cu un operator si spune i ce se intampla, nu se poate sa si bata joc in halu asta de clienti

| Țâmpu_Șteffanna_1994 a răspuns:

Exact asta am patit si eu acum. Ai rezolvat problema?