| Jelena a întrebat:

am o problema la telefon. Am j7 2k16 si problema este la messages si phone. Cand intru sa trimit cuiva msj de pe telefon imi iese in 2 sec, nici nu apuc sa aleg persoana. Dupa o zi, a venit problema cu sunatul. Intru si cand apas sa sun pe cineva imi tot apare si dispare si nu pot inchide. Dimineata inainte sa merg la scoala ma suna mama si nu puteam sa-i răspund ca tot aparea si disparea. Deja problema asta e de cate zile. Mi am instalat niste aplicatii care sa ma ajute sa trm msj si sa pot bine la tel., dar eu tot vreau aplicatiile originale.
Stiti ce ar putea fi si dc?
De resetat telu nu vreau sa-l resetez.

Stiti cum se poate rezolva?????????
Va rog heellpp mee!????????

1 răspuns:
| Tanase_Dani_1989 a răspuns:

Si eu aveam aceeasi problema (este de la Facebook) incearca sa il dezinstalezi si sa il instalezi din nou
Sper ca te-am ajutat.