| DeeaVonP a întrebat:

Am o problema la telefon...Am un Sony XPeria J si nu-mi apare istoricul de la apeluri, adica nu pot vedea cine m-a sunat si pe cine am sunat...L-am lasat pe verisorul meu care a plecat in Italia sa-mi umble pe telefon! As vrea sa stiu ce sa fac ca sa-mi reapara istoricul de la apeluri!

Funda!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Vezi ca ai tastele back, home si inca ceva in dreapta, apasa pe tasta aia din dreapta (din dreapta lui home) si da-i:
"Afisare jurnal apeluri".
Daca nu merge, fa-i un hard reset.