| albinuta2 a întrebat:

Am o problema la telefon, am un telefon Huawei Y530 la inceput mergea sa fac poza la ecran, insa acum imi da o eroare zice : ^ Captura de ecran nu poate fi realizata, este posibil sa fie utilizata stocarea ^. Ce inseamna asta? cum ii pot face sa isi revina, Funda la cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Mai sterge din aplicatiile nefolositoare, muzica, etc, deoarece nu mai ai spatiu de stocare suficient in telefon.

| albinuta2 explică (pentru Jipa95):

Am sters poze, jocuri, mesaje, contacte si am la fel memoria la telefon adica 673 MB, nu pot sa setez sa se faca poza si sa se salveze in card?

| Jipa95 a răspuns (pentru albinuta2):

Descarca aplicatia asta din app store si poti seta din ea unde vrei sa ti se salveze printurile : https://play.google.com/......ps/details

| albinuta2 explică (pentru Jipa95):

Deci am o problema mai veche si cu Google play sunt logata si imi zice ca nu am niciun dispozitiv chiar daca am cablul de date bagat

| stlucian a răspuns:

Memoria telefonulu plina.