| Mihaelazet8 a întrebat:

am o problema: nu mai stiu modelul de deblocare al ecranului, mentionez ca am un Allview A4all si l-am bagat gresit de cateva ori si la final mi-a aparut ca trebuie sa introduc adresa de email a contului google si parola, dar pe nici acestea nu lw mai stiu. mi-am inchis telefonul si mi-am scos cartela, dar tot la fel imi apare pe ecran. va rog ajutati-ma! funda!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Wiffy991 a răspuns:

Cumpara alutu laughing

| Nicu_Ciprian_1978 a răspuns:

Daca nu ai rezolvat inca nu dureaza nici 1 minut

| paulika95 a răspuns (pentru Nicu_Ciprian_1978):

Daca nu ai rezolvat inca nu dureaza nici un minut...ce vrea sa insemne asta?