| Amalia2003 a întrebat:

Am o provlema.Mi-am murdarit carcasa telefonului cu pix.Nu iese nici cu spirt nici acetona sau solutie desters geamuri.Telefonul meu e wiko rainbow jam si carcasa e roz.Va rog ajutati-ma.Si va rog uitativa cum arata carcasa acestui telefon ca e dintrun material mai altfel.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

Încearcă să ștergi carcasa telefonului cu oțet. Înmoi o cârpă în oțet și ștergi / freci cât mai bine carcasa telefonului.