| Anommsi a întrebat:

am o rugaminte enorma. Cum pot sa imi reblochez telefonul? Un prieten a incercat sa intre pe el si mi-a gresit parola. Mi s-a blocat pentru 30 sec, dar dupa a ceea nu si-a revenit, ci din contra, s-a inrautatit. imi scrie in continuu " Prea multe incercari de a desena medelul. Introduceti contul de la google."
L-am introdus de multe ori, dar e la fel. Se restarteaza si ajunge in acelasi stadiu. Ce pot face? Cum reusesc? Ajutorsad! Am nevoie urgenta! FUNDA

1 răspuns:
| ReBeL4R0 a răspuns:

In aceste probleme nu te poate ajuta cineva prea mult.Cel mai convenabil este sa mergi la primul popas de reincarcare al telefonului si sa il intrebi pe acel domn/sa o intrebi pe acea doamna ce poti face!
Funda?!big grin