| TheJokkerYou a întrebat:

Am sa va rog din toata inima sa ma ajutati cu ceva. Am un LG P-970, mi am pus o parola in telefon, dupa aceea am uitat-o. Si am incercat de 150 de ori sa aflu parola, nu am reusit. Si nici nu imi apare (am uitat parola sau ceva de genu). Spuneti-mi ce pot face? Daca stiti voi, spuneti-mi, daca nu, se poate sa il duc la un GSM si sa mi-l deblocheze, si c-am cat ar trebui sa platesc? Va rog, astept raspunsuri dau si funda.

Răspuns Câştigător
| emrys369 a răspuns:

Un hard reset iar daca nu stii intri in reccovery mod si dai hard reset

1 răspuns:
| TheJokkerYou explică:

Am incercat sa dau un hard reset, m-am dus la Orange, cosmote, dar nimic. M-am uitat pe net, la videoclipuri cum se resofteaza, etc. Nu merge. Am incercat intruna si nu merge. Daca il duc la service GSM, credeti ca se poate rezolva problema? Daca nu merge, ce fac? Va rog ajutati-ma.