| valycool a întrebat:

Buna TPU am si eu doua intrebari : 1 sunt coduri pentru telefonul Samsung ch@at gt e-2222 daca da spuneti-mi si mie cateva cum ar fi pentru volum sau altceva si 2 ce culori disponibile sunt pentru telefon ca as vrea sa o schimb ca mi s-a crapat ecranul si vreau sa stiu ce culori sunt multumesc pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| David_DaviDutzu_1995 a răspuns:

Coduri,din ce a rezultat cautarea mea pe Google, nu prea sunt, insa incearca acest cod "*#0206*8378# ", nu garantez ca merge, dar incearca.
Cat despre carcasa pentru acel telefon, ar fi mai bine sa mergi la un magazin ceva, sau la ceva operatori (Vodafone, Orange, cosmote ).

| valycool explică (pentru David_DaviDutzu_1995):

Multumesc mult pentru raspuns codul nu imi merge imi zice imposibil acest leve dar multumesc oricum mi-ai fost de mare ajutor

| valycool explică (pentru valycool):

Level scuze nu leve