| Coleguţu a întrebat:

Buna TpU,am si eu o intrebare,eu vreau sa imi iau un Samsung galaxi mini doi si vreau sa stiu cat costa la liber si cat costa la abonament (pe luna),am vazut ca sunt dupa culori doar doua tipuri :negru si galben,ti le da pe amandoua la abonamet? si posesorii acestui telefon. avantaje, dezavantaje? e ok telefonul? app eu vreau sa il iau de la Vodafone,acesta este telefonul,dar vreau sa stiu cum se mai numeste, adiki Samsung galaxi mini2 S ***? http://www.google.ro/......tp?/imgres dau funda

Răspuns Câştigător
| bogdan2873 a răspuns:

Am avut telefonul asta la abonament la cosmote la renoire acum vreo 8 luni l-am luat dar l-am vandut eu dadeam 7 euro pe luna plus ce am dat cand l-am luat el se numeste GT-S6500D dar nu face greseala de al ti-l lua eu am regredat l-am avut de 3 ori in service datorita procesorului pana cand mi l-a schimbat acum il gasesti pe la 500 de lei deci daca vrei un telefon care sa te joci flappy birth si daca ai noroc poate si un subway surf si hill climb racing iatil dar eu zic ca mai bine mai strangi ceva bani si iei un S2 la mana a doua tot pe la aceeasi bani si iesi in castig deoarece mini 2 nu are blitz camera este neglijabila, nu are camera secundara, se misca foarte greu, are doar 4 GB de strocare din care 1 GB cu sistemu, are android 2.3.6 care este vechi si are un ecran foarte mic
P.S: de ori unde el-ai lua daca cutia etse sigilata ti-l va da pe 2 culori
Sper ca te-am ajutat daca m-ai nelamuriri ma poti intreba

1 răspuns:
| bogdan2873 a răspuns:

A si am uitat sa iti spun telefonul nu vine insotit cu casti