| Alex_Chentian_1995 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Am un Samsung Galaxy S2, iar ieri mi-am bagat android 4.1.1 pe el, de la 4.0.3. Merge totul cum trebuie, insa cateodata, mai exact cand ies din mesaje sau schimb paginile se blocheaza si ramane asa.
O fii oare de la soft, sau ce?

Răspuns Câştigător
| GicuGagicu a răspuns:

Da. e de la soft. Samsung nu a scos inca 4.1.1 oficial pentru S2. Ori ti-ai pus un soft beta, ori coustom. In orice caz daca il resoftezi la loc cu 4.03 sau 4.0.4 nu o sa ai nici o problema