| MaryaBăă a întrebat:

happy Am si eu o mica problema happy Nu ma descurc la telefoane deci am nevoie de niste explicatii bune laughing Am si eu un iphone 3 si nu stiu cum sa instalez jocul Talking Tom Cat 2 sad Il vreau gratuit cam asta e problema sad Va rog sa ma ajutati puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Nicolletaaa a răspuns:

Hey Marya!
Nu-i nici-o problema. :D
De obicei descarc de la MagazinPlay (Googleplay...etc).
Intri acolo si cauti pentru jocuri gratuite.

| SAU |

Intri pe google si dai download ( DE PE IPHONE! ) aici: (iti alegi tu, eu iti ofer mai 2 site-uri, AMBELE SUNT BUNE) :
http://en.softonic.com/s/iphone-3g-talking-tom:iphone
http://talking-tom-cat.en.softonic.com/iphone

Uite si un video care iti arata pas cu pas : http://www.youtube.com/watch?v=4_6OV4nkcwc

Succes! Cya :*

| Nicolletaaa a răspuns (pentru Nicolletaaa):

Http://www.youtube.com/watch?v=XIu1wurD0SA
Scuze, acesta este video-ul. M-am incurcat :D!

| MaryaBăă explică (pentru Nicolletaaa):

Buna happy Toate ma duc pe iTunes iar eu de aici in colo ma blockez crying Ai putea sa imi intinzi o mana de ajutor? happy

| Nicolletaaa a răspuns (pentru MaryaBăă):

Hey! Sigur, doar spune-mi si mie la ce te blochezi cand mergi pe iTunes, ce iti apare mai exact :]

| MaryaBăă explică (pentru Nicolletaaa):

Gata...am rezolvat... Oricum mersi happy Si ai o fundita de la mine :*

| Nicolletaaa a răspuns (pentru MaryaBăă):

Ma bucur ca ai rezolvat. Scuze, dar de la iTunes cand mi-ai spus ca te-ai blocat atunci n-am stiut despre ce vorbesti, dar am incercat macar cu cea mai mare placere. Mersi de fundita :*.

6 răspunsuri:
| ionutpop32 a răspuns:

Ai grija sa descari un manager bun ca file manager etc.