| PurpleKusH a întrebat:

Buna TPU am si eu o nelamurire am schimbat o droaie de telefoane pana acum toate Android si cand instalam toate aplicatiile gen mesenger whatsapp snapchat aveam pozele videourile din backup in galerie acum am un iphone si toate aplicatiile cand le instalez nu am nimic nu pot gasi nimic in istorc de ce si cum pot face sa le am iar

Răspuns Câştigător
| MartinelUrsuletulStefan a răspuns:

Buna, acele date se salvau automat pe contul google si de aceea iti apareau pozele datorita backup-ului facut de acel cont, insa pe telefoanele Iphone, respectiv IOS nu mai ai cum sa te conectezi la contul google pe care iti erau salvate datele.Iti recomand un site de stocare a datelor daca vrei sa le ai permanent, dar la fel de eficient este sa iti bagi toate pozele de pana acum pe un stick USB si sa lasi telefonul gol pentru a realiza altele!