| Marrk a întrebat:

Salut am si eu 2 întrebări
1.Am un iphone 5 si am snapchat ul instalat pe el si am niste poze și video-uri. Mi-am schimbat telefonul acum am un j7 2017 si vreau sa știu dacă pozele rămân salvate daca imi descarc snap ul pe j7 2017.
2. Pozele salvate pe mesenger de la Facebook se salvează in ordine cronologica? Adica prima poza e ultima poza salvata?

Răspuns Câştigător
| Numelecontuluinupoatefimodificat a răspuns:

1. Normal ca nu se salveaza. Ai ceva tehnologie de transferat memorie intre telefoane de la firme diferite incapabilule?
2. Evident.
Vreau funda!

| Marrk explică (pentru Numelecontuluinupoatefimodificat):

Mai am o întrebare daca am descarcat mesengerul pe j7 2017 pozele pe care le am salvate pe iPhone raman salvate și pe mesengerul de pe j7 2017?

| Numelecontuluinupoatefimodificat a răspuns (pentru Marrk):

Alea raman pentru ca sunt ținute în serverele Facebook mobile aflate in atmosfera

| Robert150103 a răspuns (pentru Numelecontuluinupoatefimodificat):

Cine ti-a zis ca nu se salveaza galeria snap. De 3 ani nu am avut niciodata probleme cu ea si fiecare poza salvata o am si acum dupa 3 ani

4 răspunsuri:
| Robert150103 a răspuns:

Galeria de la snap ar trebui sa ramana salvata. Am schimbat 3 telefoane luna asta si nu am avut nici o problema. Depinde si de telefon. Am eu o intrebare pentru tine. Pozele pe care le faceai pe snap si le salvai se salvau in galeria telefonului sau in galeria de la snap?