| Zebub a întrebat:

Am si eu o problema,am un Nokia lumia 530, si de cateva zile incerc sa ma uit la videoclipuri si imi apare tot ecranul o imagine verde.

4 răspunsuri:
| MadalinaMaria1995 a răspuns:

Reseteaza-ti telefonul.

| Zebub explică (pentru MadalinaMaria1995):

Pai si nu imi sterge tot din el?

| Zebub explică (pentru MadalinaMaria1995):

Si am observat acum ca nu imi merge nici camera si nici jocurile nu imi mai merg thinking

| MadalinaMaria1995 a răspuns:

Inseamna ca are o problema... Du-l la reparat sau cumpara-ti un telefon nou. Altfel nu stiu cum sa te ajut. Sau poate ai umblat la setari si nu stii ce ai facut...Alte idei nu am