| Chachi913 a întrebat:

:* Am si eu o problema la iPhone. Am cont de icloud dar nu mă lăsa sa mă contectez la iTunes store ce as putea sa fac? Într-un fel îmi este ciuda pentru ca nu pot sa descarc nimic sad!

5 răspunsuri:
| AllmaGirl a răspuns:

Ai cont de Itunes? Intra pe AppStore si cand dai sa descarci iti va cere id Apple (mailul de pe care e facut contul) si parola. Daca le scrii si sunt corecte, zi ce eroare da.

| Chachi913 explică (pentru AllmaGirl):

Pai eu încerc sa mă contectez mă iTunes store dar îmi spune ca este imposibil. sad

| valentino52 a răspuns (pentru Chachi913):

Pai lasa contul de iCloud ala e altceva. Fa-ti cont in AppStore!

| Chachi913 explică (pentru valentino52):

Frate. am facut alt cont. fix cum trebuia. si dupa tot imi spune ca este imposibil de conectat la iTunes Store.angry

| valentino52 a răspuns (pentru Chachi913):

Incearca aceeasi operatiune la un alt Pc cu iTunes instalat(vezi sa fie ultima versiune) si vezi daca se contecteaza. Daca nu incearca cu un alt cablu de date. Daca nici asa da-i un restore la telefon sau du-l la service nu stiu.