| BogdanMotiu a întrebat:

Am un Alcatel One Touch 991 si l-am rootat si i-am schimbat room-ul,numai ca acum numai am youtube-ul, Telefonul are o memorie foarte mica si daca il descarc din Magazin play imi trebuie si niste servicii care ocupa mult din memoria telefonului meu.Imi puteti lasa un link de descarcare la o versiune veche?

Răspuns Câştigător
| andruala a răspuns:

Daca ai root la telefon, poti muta aplicatiile pe card cu ajutorul aplicatie link2sd.
Vezi ca trebuie sa creezi si o partitie in plus pe cardul de memorie de tipul FAT32.

| BogdanMotiu explică (pentru andruala):

Am gasit pana la urma o versiune mai veche. Aplicatia link2sd n-am incercat-o, iar chestia cu partitiile cardului am incercat-o ca sa-mi extind memoria, dar nu mi-a mers

1 răspuns: