| Dani_Daniel_2000_06BP a întrebat:

Am un Alcatel OT Pop C3 si cateodata mi se deschide o fereastra cu "YARIS M MMITEST SWN:2A4Z-0" si pot sa dau AUTO sau MANU. Cand dau AUTO incepe sa imi dea niste teste de rezolvat. Am inteles ca este o problema des intalnita la aceste telefoane. Mie mi-a aparut dupa ce am descarcat SnapTube. Cum pot scapa de aceasta probleme? Am inteles ca trebuie sa-l dezactivez din setari, dar cum o fac?

Răspuns Câştigător
| Anonimul95t a răspuns:

Ai putea sa sterg snaptube dar daca vrei sa il dezactivezi cautal in meniu tine apasat cu degetu pe si fara sa ridici degetu da pe informati despre aplicatie>dezactivare