| AndFoc a întrebat:

Am un Huawei u8650 si din greseala l`am uitat pe masa la soare, cand l`am luat era fierbinte si s`a inchis. L`am desfacut si am scos bateria, l-am lasat sa se raceasca si mai apoi am incercat sa il deschis insa nu merge, se deschide doar daca e la incarcat (si nici atunci nu sta deschis prea mult timp). Intrebarea mea e daca problema e de la baterie si daca se merita sa cumpar alta. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Yo_1995 a răspuns:

Nu e de la baterie softul tau sa oxidat si tebuie sai cumperi si o baterie noua trebuie sal bagi undeva la rece sa-l lasi doua ore apoi il bagi la incarcat 12 ore si ar sa-ti mearga

1 răspuns:
| AndFoc explică (pentru Alexandru_Yo_1995):

Multumesc mult. L`am tinut la incarcat insa doar vreo 5-6 ore. si azi a mers de la ora 8 pana acum la 13thinking Nu stiu o sa ma interesez si de o baterie.