| Catalina5090 a întrebat:

am un iPhone și atunci când înregistrez ceva pe Instagram se aude un pârâind, și pe Snapchat aceiași problema, iar când filmez cu camera normala de la telefon nu se aude nimic, și nici pe Facebook nu se aude e okey, si nu stiu din ce cauza? Am încercat sa dezinstalez și sa instalez la loc aplicațiile problema tot persista, dau funda, coronița, o seara buna

1 răspuns:
| mihaelaparf a răspuns:

Daca se aude cand esti cu castile, e okay, din cate stiu asa e la toate, insa daca fara casti poate aplicatiile au ceva.