| alexdinunou a întrebat:

BUNA TPU! am un LG L5 as vrea sa il schimb cu Nokia x6.voi ce spuneti sa iau Nokia sau nu?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna. ai fi chiar ciudat daca ai vrea sa schimbi cu janghina aia de telefon ..in afara de camera, rezolutie si memoria interna NIMIC nu se compara. Voi, antichitatilor care va place Nokia : Nokia nu mai e ce a fost!
Uitati un mic compare
Nokia
+Rezolutie
+Camera
+Memorie Interna
-Gros
-Ecran Mic
- 128MB RAM (nu poti sa faci nimic cu 128. )
- WiFI b/g
- Symbian
- CPU 434Mhz
- 1320mAh Baterie

LG
+Ecran Mare
+Subtire
+SD Expandable
+512MB Ram
+WiFi b/g/n
+ Android ICS
+ 800MhZ CPU
+ 1500mAh Baterie

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU îţi recomand să-l schimbi cu Nokia x6, deoarece este mai SLAB decât LG!

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......26_663.php

Toate cele bune.

| MaxKiller911 a răspuns:

Nu merita deoarece :
1.LG are android, este mai bun decat symbian
2.are procesor mai mare

| SorinELoo7 a răspuns:

Ti-as recomnda Nokia deoarece este mai bun decat LG.

| dulgherunicu a răspuns:

Faci cea mai mare greseala LG-ul fiind un smartphone exista foarte multe aplicatii ceea ce cu Nokia x6 nu poti face.O sa te saturi repede de Nokia pentru ca nu prea ai ce sa faci cu el fata de LG.

| master77 a răspuns:

Nokia este mai vechi si mai slab, LG-ul are un plus si pentru sistemul android. Eu zic ca nu merita.

| QiCKaaTc a răspuns:

LG, clar. LG

| alextotal a răspuns:

Salut. Da merita. Nokia este cea mai buna firma DIN LUME.

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Merita sa schimbi LG-ul cu un Nokia.

| Marry1227 a răspuns:

Da

| EdYtZuU12 a răspuns:

Nu schimba LG-ul faci cea mai mare greseala avieti tale laughing nu nu schimba este mai bun LG-ul am si eu si sunt ff multumit de el merge si la jocuri si la tot

| layla00 a răspuns:

Nokia e una din cele mai bune firme de telefoane. asa ca ai de castigat, dar depinde mai ales parerea ta, daca iti place aspectul sau aplicatiile.