| kenNNzorFTW a întrebat:

cum pot schimba numarul de telefon de pe un Nokia. Am cartela si as vrea sa imi schimb numarul. Spuneti-mi daca merge daca nu o sa cumpar alta cartela happy.

Răspuns Câştigător
| NoHope10 a răspuns:

Daca nu e abonament nu poti schimba numarul.Nici la abonament nu cred ca functioneaza.Ar trebui sa iti iei o cartela nouawinking

4 răspunsuri:
| AlicePotato a răspuns:

Nu poti schimba numarul unei cartele, orice ar fi. Iti trebuie altawinking

| yourFanta a răspuns:

Fiecare cartela are un anumit numar, nu poti schimba numarul de pe o cartela, trebuie sa iti cumperi alta cartela cu numar.

| Cryshhtian a răspuns:

Nu cred ca ce vrei tu e posibil|laughing ia-ti alt sim

| MeTiNiStUlVeteran a răspuns:

Sal si tie nu merge sa schimbi numerul din pacate trebuie schimbata cartela, sper ca ti-am fost de ajutor laughing