| Covery a întrebat:

Nu stiti cam cat costa sa schimb display-ul la Motorola moto g 2014 (generatia a 2-a)?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Posibil sa se vada posibil sa nu. O folie e ieftina deci merita incercat. Iar pentru atat nu merita sa schimbi.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Problema e ca nu prea gasesti display in tara. Trebuie sa comanzi de pe ebayhttp://m.ebay.co.uk/......sch/i.html
Si sa il asambleze cineva la noi in tara. Si te ajunge la 25 liredisplay+50-100 lei cel care schimba. Deci cam 200-250 lei aproximez eu.

| Covery explică (pentru sltlp):

Daca display-ul nu e spart (are doar cateva zgarieturi pe el) merita sa il schimb? Sau oare daca pun o folie pe el se mai vad zgarieturile?

| sltlp a răspuns (pentru Covery):

Posibil sa se vada posibil sa nu. O folie e ieftina deci merita incercat. Iar pentru atat nu merita sa schimbi.