| IonelaDY a întrebat:

Bună TPU, am un Nokia 2690 şi am o mică problemă cu facebook-ul, înainte când intram era totul ok, dar de câteva zile nu ştiu ce s-a întâmplat că s-a inversat afişajul, adică alea care erau jos "Notification, chat, timeline etc. " sunt acum sus, exact sub "facebook" iar orice pagină, la comentarii în loc să scrie sus "view previous comments" scrie jos "view next comments", întrebarea mea e ce să fac să fie la fel ca înainte? opţiunile ale "notifications, chat etc" să fie jos ca înainte, unde să dau? Nu e grav dar mă enervează că nu sunt obişnuită, ştie cineva ce să fac? Dau fundiţă

Răspuns Câştigător
| Crazyeo a răspuns:

Bună! Îmi pare rău, dar s-au schimbat setările, adică este de la Facebook! Nu ai cum să le faci la loc! Sper că te-am ajutat! O zi bună! :*

| IonelaDY explică (pentru Crazyeo):

Deci, nu e de la mine? E de la ei, de la Facebook?

| Crazyeo a răspuns (pentru IonelaDY):

Da, au făcut o schimbare pentru facebook-ul de la telefoane. Funda?

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Cum se spunea pe vremuri(si nu numai) cand disparea imaginea la TV si aparea imediat:"e dela ei".Au facut o schimbare/inlocuire a paginii de start. Sper sa te obisnuiesti.