| Andreeaa29 a întrebat:

Buna TPU.Am un Nokia C3 si nu-mi merge YouTube.Am observat ca multa lume are aceasta problema.Am cautat tot felul de solutii,am gasit cate ceva pe Youtube, dar nu imi merge.Ce alte solutii aveti? Funda:*

1 răspuns:
| danthe20 a răspuns:

BUNA, am vazut problema ta si am si solutia : Nokia c3 are functii multe si bune dar ecranul mic il dezavantajeaza
din cauza inch-ilor nu poti rula un film de pe youtube! solutia e greu de ales dar daca e vechi telefonul iti poti lua un Samsung galaxy Y la 465 lei noi

si poti vedea filmulete amuzante sau documentare pe youtube happy

SPER CA TE-AM LAMURIT happy happy