| Catabtr23 a întrebat:

Am un Nokia XpressMusic 5130c-2 si recent am dat peste o problema.Ascultam muzica si am vrut sa umblu la egalizator pentru ai scade volumul oleaca mai putin. Telefonul acesta, la minim se aude cam tare pentru volumul ales. In momentul in care am incercat sa intru in egalizator imi apare pe ecran mesajul "Operatie nereusita" si nu ma lasa. Stiti ce ar putea cauza aceasta problema?

Astept raspuns de la voi! happy

2 răspunsuri:
| Catabtr23 explică:

E un simplu telefon pe platforma Java, nu trebuie niciun root.

| Ella112 a răspuns:

Poate ca iti trebuie root