| GeX a întrebat:

Am un Nokia C6-01, am o problema! Acum cateva saptamani ascultam muzica la casti, deodata sa oprit muzica, m`am uitat sa vad ce s-a intamplat si pe ecran imi aparuse " USB ERROR CONECTION " ceva de genu... si de fiecare data cand umblu pe telefon, ma joc, ascult muzica si restul, imi apare aceasta eroare de fiecare data odata la 20 de secunde... ce pot sa fac? Din cate am citit pe alte forumuri de la Nokia, cati`va posesori de acest telefon au intampinat aceasta problema si au spus ca au incercat sa bage usb`ul in calculatoare diferite si nu a funcionat astept raspunsuri va multumec!

7 răspunsuri:
| Ungureanu_Bogdan_1984 a răspuns:

Salveaza-ti tot ce ai in telefon si apoi incearca cu *#7370#

| GeX explică (pentru Ungureanu_Bogdan_1984):

Mda, am incercat dar nu stiu codu de securitate laughing, am incecat si cu im`u de pe spate si nu a mers laughing

| Ungureanu_Bogdan_1984 a răspuns:

Ai incercat cu codu' clasic Nokia "12345"?

| GeX explică (pentru Ungureanu_Bogdan_1984):

Da, am incercat si codul asta si codul de pe spate IM`u... si nu a functionat sad!

| Ungureanu_Bogdan_1984 a răspuns:

Du-te la un service sa ti-l decodeze happy Alta posibilitate de aflare a codului de securitate...

| GeX explică (pentru Ungureanu_Bogdan_1984):

Pai, asta am sa si fac, iti multumesc mult!

| Ungureanu_Bogdan_1984 a răspuns:

Scuze ca nu am putut fi de mai mult ajutor!